HABERLER

stendustri.com.tr

Eğitimde Ve Endüstride Dijital Dönüşüm Masaya Yatırılacak

Hamle Mühendislik’in sponsorluğunu üstleneceği ve sunum yapacağı “Eğitimde Dijital Dönüşüm” semineri, 26 Haziran’da Bilişim Vadisi’nde gerçekleştirilecek.

26.06.2019

kulishaber.com.tr

Vadide ‘Dijital Dönüşüm’ zamanı!

Dijital Medeniyet Derneği, Hamle Teknoloji ve Bilişim Vadisi sponsorluğu ile düzenlenen “Eğitimde Dijital Dönüşüm” semineri 26 Haziran Çarşamba günü saat 09.00 -13.40 arasında Gebze Muallimköy Bilişim Vadisi’nde düzenleniyor.

26.06.2019

hedefgazetesi.com.tr

Teknoloji Bankası tesadüf değil!

Dijital Medeniyet Derneği tarafından düzenlenen 'Eğitimde Dijital Dönüşüm' Semineri'nde konuşan Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, "Teknoloji Bankası'nın Gebze'de kurulması tesadüf değil" dedi.

26.06.2019

habergez.com

Kocaeli'den Bilişim Uzmanı Eğitim Atağı

Dijital Dönüşüm Merkezi ve İŞKUR GEBZE 'den bilişim sektörüne çok yönlü büyük destek!<br> Gebze de bilişim sektörüne yönelik nitelikli personel kazandırmak ve işsiz gençlerin nitelik kazanarak iş imkanlarına kavuşması amacıyla, Dijital dönüşüm merkezi ve İŞKUR GEBZE nin iş birliğinde açılan MEK kursu başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

27.05.2019

sondakika.com

Kocaeli'de Bilişim uzmanları yetiştiriliyor

Bilişim uzmanları yetiştiriliyor. Kocaeli'nin Gebze ilçesinde, İŞKUR ve bir yazılım firmasının ortaklığı ile düzenlenen bilişim kursuna 12 kişi katıldı.

27.05.2019

habergez.com

Gebze İŞKUR Geleceğin Bilişim Uzmanlarını Yetiştiriyor

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde, İŞKUR ve bir yazılım firmasının ortaklığı ile iş bulamayan ve bilişime meraklı olan gençlere, özel bir eğitim programı düzenleyerek gençleri nitelikli eleman olarak yetiştiriyor.

27.05.2019